NOVINKY

arr3RECENZE od zákazníkůSpokojenost zaměstnanců děčínského aquaparku s botami od firmy Peter Legwood "Aquapark Děčín... arr3Paralympijský stolní tenista Jirka Suchánek má bronz Gratulujeme!!!!Jiří Suchánek porazil Francouze Molliense a rozšířil tak českou medailovou sbírku!... arr3Biatlon obouvá Peter LegwoodČeským biatlonistkám moc fandíme a držíme palce a jsme rádi, že si i na focení berou boty Peter... arr3Doručení na provozovnu PPL ParcelShopZboží si můžete nechat doručit také na provozovnu PPL ParcelShop - místo pro příjem a výdej zásilek....

 

CERTIFIKÁT

 

 

Facebook

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 1 345,00 Kč
cena 1 345,00 Kč

Zakupte obuv Peter Legwood a vyplňte formulář:
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Datum zakoupení: * img
Kód z účtenky (číslo účtenky,č.faktury,vs., atp.): *
Místo zakoupení: *
Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů: *
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 
Podmínky soutěže

Pravidla soutěže
1. Nakupte v období od 1.6.2019-30.6.2019 obuv Peter Legwood(v kterémkoliv prodejním místě v ČR i SR), zašlete kód z dokladu a vyhrajte jednu z 30cen Peter Legwood.
2. Zadejte kód z dokladu do formuláře na stránkách www.peterlegwood.cz/soutez. Registrace dokladu je bezplatná.
3. Po ukončení soutěže budou výherci kontaktováni.
4. Kompletní doklad pečlivě uschovejte za účelem kontroly v případě výhry. Bez příslušného dokladu nemůže být výhra vydána.
5. Akce se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území České a Slovenské republiky.
6. Technickou podporu zajišťuje a provozovatelem webových stránek je Pro Evolution s.r.o. se sídlem ul. Mělnická 69/77, 277 11 Libiš, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložce 173578 jako správci.
7. Odesláním webového formuláře účastník vyjadřuje svůj svobodný, úplný a informovaný souhlas s pravidly a zpracováním osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů jsou součástí úplného znění pravidel soutěže.


Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem soutěže:
https://1887457224.premium-er.cz/pro-evolution/e-news/0/2/930

Úplná pravidla soutěže:
https://1887457224.premium-er.cz/pro-evolution/e-news/0/2/932