NOVINKY

arr3RECENZE od zákazníků Nejlepší boty, jaké jsem kdy měl. Nejradši... arr3Paralympijský stolní tenista Jirka Suchánek má bronz Gratulujeme!!!!Jiří Suchánek porazil Francouze Molliense a rozšířil tak českou medailovou sbírku!... arr3Biatlon obouvá Peter LegwoodČeským biatlonistkám moc fandíme a držíme palce a jsme rádi, že si i na focení berou boty Peter... arr3Doručení na provozovnu PPL ParcelShopZboží si můžete nechat doručit také na provozovnu PPL ParcelShop - místo pro příjem a výdej zásilek....

 

CERTIFIKÁT

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 1 345,00 Kč
cena 1 345,00 Kč

O NÁS » O firmě Pro Evolution s.r.o.
O firmě Pro Evolution s.r.o.

Česká společnost Pro Evolution s.r.o. je výhradním dovozcem výrobků značky Peter Legwood pro ČR a SR.  Pro Evolution s.r.o. je provozovatelem internetového obchodu www.pro-evolution.cz a www.peterlegwood.cz, na němž můžete mimo výrobky Peter Legwood zakoupit i další zboží související se zdravým obouváním a chůzí jako jsou ortézy, tejpy, bandáže, ponožky a jiné.

Mimo tento internetový obchod můžete produkty Peter Legwood nakoupit také v síti více než 300 partnerských prodejen, jejichž vyškolený personál vám zakoupenou obuv odborně upraví přesně pro vaše chodidla.