NOVINKY

arr3RECENZE od zákazníkůVůbec jsem těmto botám nevěřila a považovala jsem to za další boom, nicméně bolest nohy (patní... arr3Paralympijský stolní tenista Jirka Suchánek má bronz Gratulujeme!!!!Jiří Suchánek porazil Francouze Molliense a rozšířil tak českou medailovou sbírku!... arr3Biatlon obouvá Peter LegwoodČeským biatlonistkám moc fandíme a držíme palce a jsme rádi, že si i na focení berou boty Peter... arr3Doručení na provozovnu PPL ParcelShopZboží si můžete nechat doručit také na provozovnu PPL ParcelShop - místo pro příjem a výdej zásilek....

 

CERTIFIKÁT

 

 

Facebook

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 1 345,00 Kč
cena 1 345,00 Kč

VŠE O NÁKUPU » Doprava a platba
Doprava a platba

Pro zasílání zboží používáme přepravní službu PPL. Způsob dopravy si zákazník volí v rámci vyplňování objednávky.

U společnosti PPL je garantováno doručení následující pracovní den po našem podání zásilky. O odeslání zásilky budete informováni e-mailem. Zásilku můžete na stránkách PPL sledovat podle čísla balíku. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

Doprava PPL ČR při platbě předem 90 Kč, dobírka PPL 90+40 Kč.
Doprava PPL na Slovensko při platbě předem 250 Kč.
Doprava po ČR při objednávce nad 2 000 Kč zdarma (pro velkoodběratele platí doprava zdarma od tří párů bot).

V případě dodávky zboží do zahraničí nás prosím kontaktujte (info@pro-evolution.cz). Sjednáme s vámi podmínky a ceny dodání.

Číslo bankovního účtu: Raiffeisenbank 5848442001/5500.

Jak postupovat, když je přijaté zboží poškozené.

Při přebírání zboží od přepravce prosím vždy pečlivě zkontrolujte dodané zboží.

Zásilku, která jeví známky poškození, nepřebírejte.

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem peterlegwood.com, příp. poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Reklamace u PPL:

  1. Reklamační formulář (na internetu) nebo
  2. oznámení na bezplatnou telefonní linku společnosti PPL (tel. 841 775 775).

Pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky (11 číslic). Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic).